Okulumuzda da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor bayramımız kutlu olsun... Okulumuz 9/A,9/B ve 11/B sınıfından katılan öğrencilerimizin hazırlamış olduğu programımızı izledik... 19 Mayıs 1919'da Samsun'dan başlayan Kurtuluş Savaşı'mızda emeği geçen başta kurucu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e, silah arkadaşlarına ve tüm şehit - gazilerimize saygı ve minnetle teşekkürlerimizi iletiyoruz. "Ne mutlu Türk'üm diyene!"...